1. Volumo
  2. •
  3. Artiesten
  4. •
  5. BATU (TR)

BATU (TR)

9 albums9 tracks

Overzicht

ReleasesTracksOverGerelateerd

Nieuwste releases

‌

Artwork voor "Lean Into The Sunshine (Sparrow (CH), BATU (TR) Remix)"
Uitgelicht

Lean Into The Sunshine (Sparrow (CH), BATU (TR) Remix)

op Tortuga • 14 aug 2026 • TT070A
Artiesten:
BATU (TR) + 2 meer
Genres:
Afro House

Lean Into The Sunshine (Sparrow (CH), BATU (TR) Remix)
Sparrow (CH) • Young Saab

Artwork voor "Way Out"
Uitgelicht

Way Out

op Embassy One • 31 jul 2026 • 4066004972039
Artiesten:
GHEIST + 2 meer
Genres:
Progressive House

Way Out
GHEIST • BATU (TR) • Malho

Artwork voor "Remedy (dela sur, BATU (TR) Remix)"
Uitgelicht

Remedy (dela sur, BATU (TR) Remix)

op Tortuga • 14 nov 2025 • TT055
Artiesten:
Korie Minors + 4 meer
Genres:
Afro House

Remedy feat. Sincerely Suav (dela sur, BATU (TR) Remix)
Sincerely Suav • Damon DeGraff • Korie Minors

Bekijk alle releases van BATU (TR)
Over BATU (TR)
‌

Genres

Afro House
Melodic House / Techno
Progressive House
Indie Dance / Dark Disco

Gerelateerde artiesten

‌

Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...

Log in om alle functies te gebruiken

Deel feedback
Handige links
Over VolumoBestel cadeaubonArtiest & label-panel
Contactgegevens en ondersteuning
support@volumo.comFeedbackJuridischPerskitHoe werkt het
Taal
EnglishDeutschEspañolNederlandsFrançaisItaliano
In sociaal
© 2022–2026 Volumo Music OÜ
Tallinn, Estland • EU btw-nummer: EE102388455

Deze website gebruikt cookies

Wij, Volumo, zijn de verantwoordelijke voor jouw persoonsgegevens en gebruiken cookies om inhoud en advertenties te personaliseren, om sociale mediafuncties aan te bieden en om ons verkeer te analyseren. We delen ook informatie over je gebruik van onze website met onze sociale media-, advertentie- en analysepartners die deze kunnen combineren met andere informatie die je aan hen hebt verstrekt of die ze hebben verzameld vanuit jouw gebruik van hun diensten.